Hardy *
(Klagenfurt 1963 geb.) "Feuerlilie", rückwärts signiert Hardy, Werknummer 393Auflage 99 Stück, davon Nr. 47, Hardygraphie, 69,5 x 7 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Hardy *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 07.05.2014 |